Movies
Ratings
29
Trivial MattersRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0