Movies
Ratings
15
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0