Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 0.5
FlippedRated ★ 0.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
JunoRated ★ 0.5
About a BoyRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 1.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
FriendRated ★ 0.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 0.5- WishRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5