Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0