Titles you rated
HellboyRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Trolls World TourRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
To My RiverRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Hotel by the RiverRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5