Series
Ratings
139- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Aggretsuko Season 5Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 4.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0