Series
Ratings
83
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5
- Three FriendsRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0