Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5