Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5