Series
Ratings
32
Good DoctorRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5