Movies
Ratings
76
WhiplashRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 0.5
Killer ToonRated ★ 0.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 1.0
ChawRated ★ 0.5
Hello GhostRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 2.0