Movies
Ratings
173
AshfallRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 3.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.0
Blindly in LoveRated ★ 3.5
The Snow White Murder CaseRated ★ 4.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Assassination Classroom: GraduationRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Scythian LambRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5