Movies
Ratings
392
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5