Movies
Ratings
666
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5