Titles you rated
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5