Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
Lady JRated ★ 3.0
The DuchessRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The PlotRated ★ 3.5
The Taste of TeaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The Hill of SecretsRated ★ 3.0- Miss FortuneRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.5