Series
Ratings
68
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- WavesRated ★ 4.5
- セーラー服と機関銃Rated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 4.5- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
- BOSSRated ★ 5.0
GOLDRated ★ 4.5
BOSSRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0