Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Battle of JangsariRated ★ 2.5