Movies
Ratings
596
FrankensteinRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
After LifeRated ★ 4.0