Movies
Ratings
35
New WorldRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 0.5