Movies
Ratings
179
Battle RoyaleRated ★ 1.5- Hide N SeekRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
Young Adult MattersRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 1.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0