Series
Ratings
27
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0