Movies
Ratings
405
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 2.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5