Titles you rated
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Into the WoodsRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
HalRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The LoraxRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0