Series
Ratings
36
City HunterRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0