Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
SambaRated ★ 3.5
X+YRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.5
ColossalRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
PaybackRated ★ 2.0
EqualsRated ★ 3.5
NerveRated ★ 3.0