Movies
Ratings
70
The NegotiationRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0