Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 1.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 3.0