Movies
Ratings
941
Good NewsRated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 0.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The PlotRated ★ 1.0
Honest Candidate 2Rated ★ 0.5
6/45Rated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.0
Snow WhiteRated ★ 0.5
How to Train Your DragonRated ★ 1.5
ExterritorialRated ★ 3.0
WickedRated ★ 0.5
NocturnalRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5- One WinRated ★ 1.0
Moana 2Rated ★ 2.0- Dancing CatRated ★ 2.5