Series
Ratings
12
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0