Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Like Water for ChocolateRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
PsychoRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Love : ImpossibleRated ★ 0.5
Project MakeoverRated ★ 2.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0