Series
Ratings
46
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Nothing But ThirtyRated ★ 5.0
The PoliticianRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh! My LadyRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.0