Movies
Ratings
436
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 1.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0