Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5