Titles you rated
- 다큐프라임 - 절망을 이기는 철학 제자백가Rated ★ 0.5
- Being Human Season 1Rated ★ 0.5
Marriage VacationRated ★ 0.5- Fortuneteller’s Secret RecipeRated ★ 0.5
Traces of the HandRated ★ 1.0- Girl’s WarRated ★ 0.5
Marriage Vacation Season 2Rated ★ 0.5
Chushingura: A 48th Loyal Retainer in LoveRated ★ 0.5
The iDOLM@STER.KRRated ★ 0.5
RemedyRated ★ 0.5
EndeavourRated ★ 0.5
EndeavourRated ★ 0.5
Lupin the Third Part IVRated ★ 0.5
EndeavourRated ★ 0.5- RemedyRated ★ 0.5
The BraveRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0