Movies
Ratings
86
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0