Movies
Ratings
76
The Terror LiveRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
UpRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 2.0