Titles you rated
The NewsroomRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
PartnerRated ★ 2.0- CrackedRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 3.0- The Final MatchRated ★ 1.5
White SpringRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 1.5- 하나와가의 네자매Rated ★ 1.0
Mr. GoodbyeRated ★ 2.0- Palace of DreamsRated ★ 2.0
Big ManRated ★ 3.0- The Fugitive LawyerRated ★ 1.0