Titles you rated
TriangleRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5