Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.5
City HallRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.5