Series
Ratings
17
White ChristmasRated ★ 1.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
MaskRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
GleeRated ★ 0.5
GhostRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0