Series
Ratings
35
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 0.5
My Heart Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0