Titles you rated
ShopliftersRated ★ 4.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 3.0