Titles you rated
Empress KiRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5