Series
Ratings
51
Reply 1988Rated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5