Series
Ratings
29
The Unusual FamilyRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5- Journey to the WestRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5