Series
Ratings
15
SherlockRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 5.0- CrackedRated ★ 5.0
Singles VillaRated ★ 5.0- State of AffairsRated ★ 5.0
- Paper CraneRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Carolling: Christmas no KisekiRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- Palace of DreamsRated ★ 5.0
Eye CandyRated ★ 5.0