Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5