Series
Ratings
18
Protect the BossRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0