Series
Ratings
19
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 3.0
Mr. TrotRated ★ 0.5
MistyRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Strangers in LoveRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 2.0
In Time With YouRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 1.5- Palace of DreamsRated ★ 1.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 1.0
Big ManRated ★ 2.0